Riešenia na kľúč
Základnou filozofiou spoločnosti je snaha o uspokojenie potrieb každého klienta. Pristupujeme ku každému s maximálnou pozornosťou a snahou, či už ide o nákup jednej stoličky, alebo o kompletné zariadenie administratívnej budovy.
  • Konzultácie a prezentácie
  • Najpredávanejšie modely ihneď k odberu
  • Montáž nábytku a stoličiek Vám zabezpečia naši odborní pracovníci
  • Space plan
  • 3D návrh
  • Doprava je realizovaná našimi vlastnými vozidlami
  • Po-záručný servis
  • Likvidácia starého nábytku za protihodnotu
Súhlasím so správou a spracovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FALCO SLOVAKIA s.r.o., Kopčianska 8 – 10, 851 05 Bratislava. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy zákazníkov našej spoločnosti v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Celé znenie na tomto odkaze

Konzultácie

Postaráme sa o to, aby sa vaše predstavy stali realitou.

Prvý krok k úspešnej spolupráci je konzultácia. Prezraďte nám vaše predstavy a sny! Či už v hrubých črtách alebo detailne, náš team vám bude slúžiť užitočnými tipmi a radami, aby sa vaše predstavy zrealizovali čo najlepšie. Vďaka našej viac ako 26 ročnej skúsenosti dbáme aj na tie najmenšie detaily pri každom projekte. Náš nábytok premení každý priestor na takú kanceláriu, kde budete vy a vaši zamestnanci a zamestnankyne pracovať pohodlne, produktívne a šťastne.

Space plan

Už starovekí Gréci poznali dôležitosť ergonómie.

A vieme to aj my. Ergonomický dizajn kancelárskeho nábytku a ergonomické rozloženie je podstata zdravého pracovného prostredia. Náš team je vám k dispozícií a poskytne vám cenné rady, ako najlepšie zariadiť kanceláriu, aby ste mohli vy a vaši zamestnanci a zamestnankyne pracovať v takom prostredí, ktoré vás ušetrí od nepríjemných následkov, ako sú bolesti chrbta a krížov, ktoré v mnohých prípadoch môžu prejsť do chronickej formy. Pretože pracovisko sa musí prispôsobiť osobe, a nie osoba pracovisku.

Dizajn

Dajte svojej kancelárii dušu.

Je vedecky dokázané, že estetické pracovné prostredie má pozitívny vplyv na produktivitu práce. Naši dizajnéri však dbajú nielen na krásu nábytku ale pri navrhovaní nábytku tiež striktne dodržiavajú zásady ergonómie. Navyše sú čo najviac zohľadnené vaše nápady, aby nábytok odrážal vašu firemnú identitu. To všetko spolu vytvorí na pracovisku takú atmosféru, ktorá umožní vám a vašim zamestnankyniam a zamestnancom, aby svoju prácu vykonali nie len pohodlne, ale aj zdravo a bez záťaže. U našich dizajnérov ste v dobrých rukách!

Doplnkové služby

Detaily zabezpečia, aby sa vaša kancelária stala naozaj efektívnym priestorom pre prácu.

Preto už pri plánovaní myslíme na to, aby sme nábytok a samotný priestor obohatili praktickými a funkčnými prvkami. V našej ponuke nájdete mnohé doplnky, ktoré ocenia všetci zamestnanci a zamestnankyne. Stoly vieme vybaviť potrebnou elektrifikáciou, aby ste mali poruke všetky potrebné konektory a nemuseli sa trápiť ako ukryť káble. Akustické prvky zase zabezpečia tiché a kľudné pracovné prostredie aj vo veľkých open-space kanceláriách.

Výroba nábytku

Kvalitná výroba modernou technológiou. 100 % Made in Slovakia. Už viac ako 26 rokov.

Na výrobu nábytku používame materiály od európskych dodávateľov so svetovou kvalitou. Vyrábame na Slovensku, v poloautomatizovanej výrobnej hale vybavenej modernými technológiami. Vieme ale, že stroje nevedia nahradiť človeka čo sa týka citu pre detail, preto prebieha celá výroba pod dozorom našich kvalifikovaných zamestnancov, ktorí vedia zasiahnuť, keby sa stala nejaká chyba a podrobia každý kus nábytku dôkladnej kontrole kvality pred opustením továrne.

Dodanie a montáž

Hotový nábytok vám dovezieme a zmontujeme.

Naši zdatní montážni technici sa postarajú o to, aby sa vami vysnívaný a nami dizajnovaný priestor stal skutočnosťou. Dodanie a montáž sa samozrejme uskutoční v stanovenom termíne, lebo aj my vieme, že v dnešnej dobe je každá minúta vzácna. Naši profesionálni technici pracujú rýchlo a efektívne. Po skončení montáže na vás bude čakať vaša kancelária snov, kde je úspech garantovaný.

Dlhodobý servis

Naša práca sa nekončí výrobou nábytku a zariadením vašich priestorov.

Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. Významnou vlastnosťou nábytku FALCO SLOVAKIA je vysoká kvalita – a tým pádom aj dlhá životnosť. Ale aj nábytok najvyššej kvality je niekedy odkázaný na revíziu alebo opravu. Práve preto vám ponúkame profesionálny pozáručný servis. Túžime po tom, aby ste boli spokojní nielen v momente preberania nábytku, ale dlhodobo.

3D návrh

Vieme, aké dôležité je pri rozhodovaní vidieť nábytok.

A nie len nábytok, ale aj celý priestor. Preto po zameraní priestorov navrhneme nábytok a ešte predtým, ako by sme pristúpili k výrobe vám vypracujeme 3D vizualizáciu. Takto budete vidieť nielen nábytok, ale aj celý zariadený priestor a je stále ešte možnosť doladiť detaily a vyrobiť nábytok tak, aby splnil všetky vaše predstavy a zároveň naplnil všetky potreby.