Zariaďovanie interiérov na kľúč

Váš spoľahlivý predajca kancelárskeho nábytku a stoličiek na slovenskom trhu.

Súhlasím so správou a spracovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FALCO SLOVAKIA s.r.o., Kopčianska 8 – 10, 851 05 Bratislava. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy zákazníkov našej spoločnosti v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Celé znenie na tomto odkaze
27

ROKOV

Od roku 1995 budujeme silnú pozíciu

10

KATEGÓRIÍ

Vyhovieť predstavám a potrebám klienta

98

HODÍN

Priemerný strávený čas nad projektom

Dokážeme uspokojiť vysoké nároky
Základnou filozofiou spoločnosti je snaha o uspokojenie potrieb každého klienta. Pristupujeme ku každému s maximálnou pozornosťou a snahou, či už ide o nákup jednej stoličky, alebo o kompletné zariadenie administratívnej budovy.

V ponuke máme stoličky a kancelársky nábytok, vyrábaný našou dcérskou spoločnosťou na Slovensku ako aj od iných európskych výrobcov. Našou hlavnou činnosťou je zariaďovanie interiérov na kľúč.

Kancelárie
Predajne
Služby

Kancelárie umením
Naše produkty

Náš nábytok Vás upúta na prvý pohľad. Citlivo zladené nábytkové diely, kvalitné materiály príjemné na dotyk, súhra kriviek a línií, farieb a štruktúr vytvárajú exkluzívny priestor, ktorý jedinečne charakterizuje majiteľa.