Nábytok na mieru
Naším hlavným zámerom je zariadenie kancelárskych a obchodných priestorov na kľúč a tým pádom aj výroba nábytku na mieru. Spravíme komplexné riešenie pre vašu predajňu, kanceláriu alebo celú administratívnu budovu. Všetko robíme in-house – od dizajnu až po dodanie a montáž. Už viac ako 26 rokov sa staráme o spokojnosť našich klientov.

Náš nábytok Vás upúta na prvý pohľad. Citlivo zladené nábytkové diely, kvalitné materiály príjemné na dotyk, súhra kriviek a línií, farieb a štruktúr vytvárajú exkluzívny priestor, ktorý jedinečne charakterizuje majiteľa.

Súhlasím so správou a spracovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FALCO SLOVAKIA s.r.o., Kopčianska 8 – 10, 851 05 Bratislava. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy zákazníkov našej spoločnosti v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Celé znenie na tomto odkaze
Prvý krok

Začiatkom každej úspešnej spolupráce je konzultácia. Kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár alebo nám napíšte e-mail a dohodnite si termín prvého stretnutia. Konzultáciu je možné uskutočniť u nás v showroome, u vás vo vašich priestoroch alebo online. O aký priestor ide? Aké materiály si želáte? Aký je váš rozpočet? Prezraďte nám vaše predstavy, aby naši šikovní dizajnéri a interiéroví architekti začali pracovať na návrhu vášho vysnívaného priestoru.

consultation

Druhý krok

Ak ste sa po konzultácii rozhodli využiť naše služby, nasleduje vizualizácia, ktorú urobíme podľa pôdorysu vášho priestoru. Keď nám pôdorys neviete zabezpečiť, priestor zameriame a následne vyhotovíme vizualizáciu. Keď vizualizáciu spravíme, pred výrobou váš priestor ešte raz zameriame, aby ani náhodou nenastala chyba pri výrobe. Na zameranie používame klasické ako aj laserove technológie.

presentation

Tretí krok

Keď ste spokojný s vizualizáciou a všetky detaily sú dohodnuté, je potrebné už len vaše schválenie celého projektu a začneme výrobu. Na výrobu používame kvalitné materiály od Európskych dodávateľov ako EGGER, PFLEIDERER a KRONOSPAN. Nábytok vyrábame našou dcérskou spoločnosťou v modernej výrobnej hale priamo na Slovensku. Polo-automatizovaná výroba prebieha pod stálym dozorom našich skúsených odborných pracovníkov, ktorí každý kus nábytku dôkladne skontrolujú, aby zabezpečili, že nábytok opustí výrobnú halu bez chýb.

briefcase

Štvrtý krok

Hotový nábytok vám dovezieme našimi vlastnými vozidlami, takže si môžete byť istý, že k vám dorazí v perfektnom stave a v rámci dohodnutej lehoty. Naši skúsení montážni technici nábytok zmontujú a rozmiestnia. Vy už len vkročíte do vášho vysnívaného priestoru!

workspace

Last but not least

Po montáži nábytku by sa naša práca mohla skončiť. My vo FALCO SLOVAKIA si ale želáme, aby vaša spokojnosť pretrvala dlhodobo a preto vám ponúkame profesionálny pozáručný servis. Náš nábytok má vďaka kvalitnej výrobe a použitých materiálov dlhú životnosť. Avšak aj nábytok najvyššej kvality niekedy potrebuje revíziu alebo opravu. Veríme, že budete spokojný s udržateľným nábytkom svetovej kvality od FALCO SLOVAKIA.

handshake