Katalógový nábytok a stoličky
Potrebujete novú kancelársku stoličku? Chcete si zariadiť home-office novým nábytkom? Alebo potrebujete len nejaké doplnky do vašej kancelárie? Aj s tým vám vieme pomôcť! Okrem nábytku na mieru máme v ponuke aj široký sortiment katalógového nábytku z našej vlastnej výroby, od nemeckej firmy SEDUS a Českej firmy HOBIS.

Radi Vám pomôžeme zhmotniť Vaše sny a navrhneme interiér v domácnosti, kancelárii, hoteli či reštaurácii. Trendový nábytok vie byť umením aj dobrou investíciou. Kontaktujte nás, keď máte záujem!

Súhlasím so správou a spracovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FALCO SLOVAKIA s.r.o., Kopčianska 8 – 10, 851 05 Bratislava. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy zákazníkov našej spoločnosti v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Celé znenie na tomto odkaze

Manažérske kreslá

Kvalitné kreslá pre vrcholový a stredný manažment. Očaria nielen profesionálnym dizajnom, ale aj ergonómiou, ktorá zabezpečí pohodlnú prácu aj v stresových chvíľach.

Manažérsky nábytok

Funkčný nábytok s elegantným dizajnom, ktorý vyžaruje profesionalitu. Premení každú manažérsku kanceláriu na priestor pre produktívnu prácu a pre úspešné rokovania.

Kancelárske stoličky

Ergonomické stoličky vhodné do každej kancelárie, ktoré potešia vašich zamestnancov a vaše zamestnankyne. Dostupné v mnohých farbách a dizajnoch, takže každý zákazník si nájde vhodný model pre svoju kanceláriu.

Operatívny nábytok

Výškovo nastaviteľné stoly, celé kancelárske zostavy, konferenčné stolové systémy, recepcie. Či už klasický alebo moderný dizajn, v našej širokej ponuke operatívneho nábytku určite nájdete to, čo potrebujete a po čom túžite.

Rokovacie stoličky

Dĺžka obchodných rokovaní sa môže natiahnuť na dlhé hodiny. Preto naše rokovacie stoličky ponúkajú maximálny komfort. Vyberte si tú pravú pre vašu rokovaciu miestnosť.

Kovový nábytok

Kovové skrine a lavičky do šatne, kovové skrine do kancelárií, aj kartotékové systémy. Všetko, čo potrebujete na bezpečnú úschovu vecí alebo dokumentov.

Doplnky

Elektrické doplnky pre sfunkčnenie kancelárskeho nábytku, vešiak na kabáty alebo akustické prvky pre open-space kancelárie. S našimi doplnkamy sa vaša kancelária stane dokonalou!

Sedačky

V moderných kanceláriách nesmie chýbať priestor na relax. V našom širokom sortimente nájdete sedačky, kreslá, sedacie vaky pre lounge a chill-out zóny.

Stoličky na 24 hod. používanie

Máte pracovisko s nepretržitou prevádzkou? V ponuke máme aj stoličky určené na 24 hodinovú prácu s nastaviteľnou mechanikou a špeciálnym kvalitným čalúnením, ktoré dávajú potrebné pohodlie na celý deň.